Overdrafts un kredītkarte

Lai nerastos situācijas, kad ir steidzīgi jāmeklē kāds aizdevums un tamlīdzīgi – ir iespējams pieteikties Latvijas banku sniegtajiem kredītu pakalpojumiem jau iepriekš. Daudzi klienti izvēlas overdraftu vai kredītkartes sniegtās iespējas. Ņem vērā, ka šie pakalpojumi, īpaši overdrafts, Tev nav jāizmanto bez vajadzības. Nepieciešamības gadījumā Tu vari šo aizņemšanās iespēju saglabāt neparedzētiem gadījumiem.

Jāuzsver, ka atšķirībā, no kredītkartēm, overdrafts būs salīdzinoši izdevīgāks, ja neplāno šo pakalpojumu izmantot ikdienā. Tā izmaksas var būt lētākas un pieejamās summas limitu varat noteikt sev atbilstošā līmenī, nevis lielāku, kā tas var būt kredītkartei.

Atbildīga aizņemšanās

Krājkasīte

Galvenais  nosacījums, lai kredīts nesagādātu liekas problēmas. Ātrie kredīti ir lielisks risinājums visdažādākajās situācijās, īpaši tajos gadījumos, kad steidzami nepieciešami papildus līdzekļi. Tomēr atceries, ka ikviens aizdevums ir atbildība, tādēļ aizņemies tikai tad, ja skaidri zini, ka spēsi kredītu atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā. Lai arī daudzi kredītdevēji piedāvā kredīta atmaksas termiņa pagarināšanas iespēju, jāatceras, ka tas ir maksas pakalpojums. Ņem vērā, ka pagarinot aizdevuma termiņu – palielinās kredīta kopējās izmaksas.

Lai arī kādu kredīta veidu Tu izvēlētos, vienmēr rūpīgi pārdomā šo lēmumu, izvērtē savas finanses un iespējas kredītsaistības izpildīt savlaicīgi.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s