Meklējat iemeslu, lai apmeklētu dabu Vidusjūrā?

DarījumsMeklējat labu iemeslu, lai apmeklētu neskarto dabu Vidusjūrā?  Dodieties uz Horvātiju! Ir tik daudz pārsteigumu, ko Horvātija piedāvā saviem apmeklētājiem. Autentiska Vidusjūras pieredze, ko Jūs varat paturēt prātā pat pēc došanās prom līdz nākamajai apciemojuma reizei.

Ceļojot pa Horvātiju Jūs atklāsiet, ka klinšainā piekraste ir apreibinoši pilna ar Vidusjūras garšaugu, koku un krūmu smaržām, piemēram, rozmarīnu, lauru, salmu puķēm un zemeņu kokiem, kas sajaucas ar dārza salvijas, piparmētras, mārsila un citu aromātisku augu smaržām. Olīvas, kas ir mūžīgais laika un telpas simbols, var atrast gandrīz jebkur.

Apceļojot Horvātiju pa jūru Jūs atklāsiet Adrijas jūras ūdens noslēpumu, kas tiešām ir pārredzami zils, ar sāls un aļģu aromātu, ar burbuļojošiem viļņiem, kas triecas pret  senatnīgām pludmalēm un stāvām klintīm un atspoguļo saules gaismu kā žilbinošs dimants. Tūkstoš salu, saliņu un rifu, noslēgtu līču un nišu, un zaļo priežu mežu, kas šķiet, liecas uz leju, lai sveiktu šo brīnumainu jūras pasauli.

Vai tas ir sapnis vai realitāte? Ceļojot pa Horvātiju, pajautājiet sev – vai tā ir rūpīgi izstāstīta pasaka vai arī mums faktiski tiek dota reāla iespēja izdzīvot diezgan īpašu sapni? Jā, tas ir iespējams, ceļojot pa Horvātiju.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s